انتخاب اجزای دکوراسیون

carpet-deco.jpg

انتخاب اجزای دکوراسیون

یکی از مسائلی که حداقل یکبار در زندگی با آن مواجه می شویم انتخاب لوازم منزل است. استفاده از وسایل و اجزای مناسب برای خانه تاثیر زیادی در زندگی شما و دیگران راجب بازخوردهای آنها خواهد داشت. خانه ی شما در جایگاه اول محیطی است که جهت حفظ ارامش و رشد و پویایی شما بوجود آمده پس شما موظف هستید با امکاناتی ک در اختیار دارید ، هرچند محدود آن را به محیط مناسب خود تبدیل کنید و برای جلب رضایت خود بکوشید. از کارهای به نسبت سخت عدم توانایی ترکیب مناسب و ایجاد هارمونی بین اسباب و وسایل هستند.
از فضای مجازی برای دیدن تصاویر مشابه برای مبلمان و فرش کاشان و اجزای دیگر استفاده کنید که کدامیک مطابق سلیقه شما و مناسب با فضایی که در اختیار دارید ،میباشد. اما در نظر داشته باشید که همه چیز مانند عکس ها پیش نخواهد رفت و شما صرفا میتوانید مدل نسبی مبلمان خود را تعیین کنید و ترکیبات رنگی به نوع پارچه ای که شما پیدا خواهید کرد و تنوعات طرح های آن بستگی دارد . میتوانید متوجه شوید عناصر دکوراتیو با چه جنس و طرحی مناسب ترکیب با مبلمان شما است و فضارا زیباتر جلوه میدهد.
 
به زبان ساده تر ترکیبات رنگی علمی است که همه ی مردم روی زمین از آن برخوردار نیستند و یکسری افراد به طور ذاتی واکتسابی مهارت ویژه ای در این زمینه دارند و عده ای دیگر با انتخابات اشتباه و جبران نشدنی همواره در محیطی پر از تشنج زندگی میکنند. جبران نشدنی از این بابت که زمانی که شما هزینه ی زیادی صرف تهیه ی مبلمان و اجزای دکوراتیو خود میکنید و پس از مدتی طولانی آماده تحویل به شما میباشند و هزینه ای صرف حمل و نقل و نصب به همراه دارد و طی این پروسه ی چندماه پس از آنکه این وسایل در خانه ی شما به ثبات رسیدند به راحتی قادر به تعویض آنها در فواصل کوتاه مدت نخواهید بود.
 
به طور کلی اجزای پیشنهادی ما برای کمک به شما جهت ایجاد ترکیبات مناسب و موزون در دکوراسیون فرش منزل شامل موارد زیر است که خود انواع گوناگونی دارند و در متریال ها و پترن های مختلف در بازار موجود هستند :
مبلمان، پاف کنارمبلی، کوسن، شال مبل، میز جلو مبلی، تلویزیون و میز تلویزیون ، گلدان، آباژور، کتابخانه، تابلو ، شلف، مجسمه، فرش یا قالیچه ، صندلی راحتی مجزا، میز شطرنج و .. با داشتن تنها چند عضو مکمل میتوانید محیط جدید ایجاد کنید که ساعت ها در آن استراحت کنید و لذت ببرید.اگر انسان تنوع طلبی هستید و احتیاج دارید هر چند وقت یکبار محیط خانه ی خود را تغییر دهید و به قولی خانه تکانی کنید و منزل را نو کنید رنگ ها و طرح های پیشنهادی برای شما وجود دارد که هیچگاه قدیم نخواهند شد و امکان نوسازی و تعمیر آنها کاملا در دسترس است.
 
برای رنگ مبلمان مبلمان طوسی و چرم کرم پیشنهاد میشود که همه ی تغییرات بر روی آنها قابل اجرا است. شما با اضافه کردن یک پرده به رنگ گرم مانند نارنجی یا زرد و کوسن های ست بر روی مبل ها میتوانید فضایی شاد و زنده ایجاد کنید و در مقابل با کوسن های بنفش و آبی و حتی سبز طرح دار و پرده ی ست میتوانید محیط را آرامشبخش و سرشار از حس رضایت جلوه دهید. این رنگ ها قدیمی نخواهند شد و صرفا با اضافه کردن چند عنصر رنگی دیگر روح تازه ای به خود میگیرند و زیبایی فضا را دو چندان میکنند.
استفاده از اجزای دکوراتیو مثل میز های آباژور یا مجسمه به رنگ های نقره ای و طلایی و حتی برنز میتواند به زیبایی و شکوه محیط شما اضافه کند و تجربه ای جدید را ایجاد کند که فرد صرفا با تعویض دو عضو دکوراتیو فضا را از سبک کلاسیک به سبک مدرن پیش میبرد و محیط کاملا متفاوتی برای خود مشخص میکند. تابلو هایی را که علاقه دارید در محیط مرکزی خود یعنی هال یا پذیرائی قرار دهید حتما جدی بگیرید . تابلو ها بیانگرخلق و خو و شخصیت شما هستند و همواره در زاویه دید مهمان به گونه ای موقت و در دید شما دائمی هستند و هرروز از آنها انرژی مثبت یا منفی میگیرید.
عضو اساسی دیگر منزل شما فرش یا قالیچه ها هستند که از رنگ های پیشنهادی و ماندگار میتوان به فرش لاکی ، کرم و وینتیج اشاره کرد که هیچگاه خسته کننده نمیشوند و از دیر باز تا کنون محبوبیت خاصی نزد مردم و طراحان داخلی داشته اند و فضارا در عین حفظ اصلت، مدرن جلوه میدهند. فرش های کرم و لاکی به خوبی بر روی هر نوع کفپوش و رنگی، جای میگیرند و به خوبی با انواع مبلمان ست میشوند و میتوان متناسب با رنگ انها از پرده هایی با رگه های کرم یا قرمز و کوسن و شال مبل و تابلوهایی در آن محدوده رنگ ها انتخاب کرد. برای مبلمان طوسی، فرش کرم و لاکی و برای مبلمان کرم، فرش لاکی و فرش های ماشینی کهنه نما یا وینتیج برای تمامی انواع مبلمان پیشنهاد میشود.

نویسنده : یاسمن طهماسبی

نـظـرات

*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی و کارخانه : کاشان ، شهرک صنعتی راوند ، خیابان دهم شرقی
تلفن تماس :09137875373-09139228521
دفتر فروش : تهران ، نارمک ، خیابان مدائن
تلفن تماس : 02177738447
مشاوره و سفارش : 09137875373 - 09139228521
پست الکترونیک : [email protected]

ارتباط با کارشناسان ما