دکوراسیون فرش کاشان

kashan-carpet-decoration.jpg

 

دکوراسیون فرش ماشینی

به دلیل اینکه فرش مناسب و باکیفیت قیمت بالاتری نسبت به فرش های دیگر دارد می توان گفت خرید و انتخابی طولانی تری نسبت به سایر وسایل منزل است پس بسیار باید در خرید فرش خود توجه داشته باشید. فرش یکی از عوامل اصلی در چیدمان دکوراسیون داخلی است اگر با دقت و توجه فرشی مناسب با رنگبندی و طراحی سایر وسایل انتخاب شود می تواند زیبایی چشمگیری به منزلتان ببخشد و نشان دهنده سلیقه شماست اما اگر فرش مناسب فضای منزلتان نباشد می تواند جلوه و زیبایی سایر وسایل دیگر را نیز از بین ببرد . مهم ترین نکته در هنگام انتخاب فرش زمان خرید فرش است اگر هنوز دکوراسیون خود را طراحی نکردید بهتر است اول نسبت به فضای منزل و اتاق هایتان فرشتون انتخاب و خریداری کنید سپس وسایل دیگر مانند پرده و مبلمان را انتخاب کنید این روش برای آسان تر شدن چیدمان منزلتان بسیار موثر است. خرید فرش با جنس اکرلیک برای منازل بسیار بهتر است چون مقاومت و طول عمر بالایی دارد رنگبندی متنوع و بدون پرزدهی بودن یکی دیگر از ویژگی های این مدل از الیاف است. برای اینکه بتوانید بهترین فرش را برای منزلتون انتخاب کنید باید به جنس فرش بسیار توجه کنید برای مثال در مکان های پر رفت و آمد بهتر است از فرش با نخ اکرلیک استفاده شود که طول عمر بالا و مقاوم در برابر پاخور بودن است. از دیگر نکات مهم در انتخاب فرش اندازه و ابعاد فرش است اندازه فرش باید به صورتی باشد که شما هنگام بلند شدن از رو مبل فرش پای شما را بپوشاند. اگر منزلتان فضای کوچکی دارد از فرش با ابعاد کوچه استفاده کنید تا محیط منزلتان را بزرگتر جلوه دهد . ازعوامل دیگر برای انتخاب فرش برای منزلتان توجه به سبک زندگیتان است در این مبحث بسیار باید به رنگ فرش توجه شود . اگر در منزلتان با کفش رفت و آمد می کنید یا نوزاد و کودک خردسال و حیوان خانگی دارید بهتر است از فرش با رنگ تیره  و ابعاد کوچک استفاده کنید که کثیفی و آلودگی را نشان نمی دهد و شستشو آسان تری دارد.

تاثیر فرش در اتاق خواب

اتاق خواب محلی است که شما پس از یک روز خسته کننده کاری نیاز دارید در این محیط با آرامش استراحت کنید و خستگی کل روزتان را از خود دور کنید . برای ایجاد آرامش در اتاق خواب اولین مبحث چیدمان است که تاثیر به سزایی در به وجود آمدن حس خوب و آرامش در فرد است . فرشی که در اتاق خواب مورد استفاده قرار می گیرد باید از نظر طراحی نقوش و رنگ آمیزی ایجاد کننده آرامش در فضا باشد . و هنگام لمس کردن فرش بخاطره لطافت و نرمی حس خوبی در شما ایجاد شود .
انتخاب فرش مناسب در پذیرایی هم باعث زیبایی فضا و هم جلوه بخش منزلتان است.
در پذیرایی بهتر است تمامی وسایل روی فرش قرار بگیرند اینکار باعث دیده شده بهتر فرشتان میشود . در اتاق پذیرایی بهتر است از فرش های ترنج دار استفاده شود که بخاطره دید کامل می تواند زیبایی خاصی به فضا ببخشد . فرش مورد استفاده در پذیرایی بهتر است تیره باشد زیرا این مکان رفت و آمد بسیاری دارد و در اغلب منازل میز غذا خوری داخل پذیرایی است اگر فرش شما تیره باشد آلودگی ناشی از رفت و آمد و حتی کثیفی لکه غذا روی فرش به سختی دیده میشود . فرش با رنگ روشن فضا را باز تر ، دلنشین تر  وصمیمی تر می کند . برای خانه هایی با ابعاد کوچک توصیه می شود از فرش هایی با رنگ روشن و اندازه کوچک استفاده شود.

فرش اتاق خواب کودک

به دلیل حساس و ظریف بودن پوست کودکان وسایل مورد استفاده در اتاق خواب کودک باید استاندارد ونباید آسیب رسان  باشد . برای ایجاد فضای دلنشین و زیبا باید از فرش با رنگبندی و طراحی منحصر به فرد استفاده کرد . فرش اتاق خواب کودک باید بسیار نرم و لطیف باشد که هیچ آسیب پوستی نرساند همچنین باید بدون پرزدهی و ضد حساسیت باشد .

نـظـرات

*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی و کارخانه : کاشان ، شهرک صنعتی راوند ، خیابان دهم شرقی
تلفن تماس :09137875373-09139228521
دفتر فروش : تهران ، نارمک ، خیابان مدائن
تلفن تماس : 02177738447
مشاوره و سفارش : 09137875373 - 09139228521
پست الکترونیک : [email protected]

ارتباط با کارشناسان ما