تعریف فرش کاشان

machine-woven-carpet.jpg

فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی کاشان به دلیل قدمت ، اصالت ، کیفیت درجه یک و قیمت مناسب  مورد استقبال بینظیر  مردم قرار گرفته است این موارد باعث شده فرش کاشان جزء برترین و پر فروش ترین فرش های ماشینی در ردبندی و رتبه اول در جهان قرار بگیرد . از درخشندگی های دیگر فرش کاشان می توان به قالیهای زیبا و گرانبها زمان صفوی اشاره کرد که در موزه ها و کلکسیون های بزرگ حفاظت و نگهداری می شوند .
فرش ماشینی نسبت به شانه و تراکم در شاخه های مختلفی قرار می گیرد : فرش 500 شانه ، فرش 700 شانه ، فرش 1000 شانه ، فرش 1200 شانه و 1500 شانه که جزء بافت های جدید و به روز است اشاره کرد . هر کدام از این شانه فرش ها خصوصیات منحصر به و فرد و خاص خود را دارند . فرش های 500 شانه دسته ای از فرش است که دارای ضخامت بالا و قیمت پایین تری دارند . به دلیل نداشتن ظرافت و ریز بافتی این مدل فرش زیاد مورد استقبال مردم قرار نمیگیرد و به خاطره ضخامت بالا الیاف قیمتی کمتری و ارزان تری دارد .
فرش 700 شانه به دلیل تنوع بالا در طراحی و رنگبند ، کیفیت بالا و درجه و قیمت مناسب محبوبین خاصی در میان مردم دارند.
فرش 1000 شانه یکی از محبوب تری فرش های ماشینی فرش های 1000 شانه هستند . که به دلیل ظرافت ، زیبایی و ریز بافتی به فرش های دستبافتگونه دستبافتگونه معروف هستند . فرش 1000 شانه به دلیل ریز بافتی و الیاف به کار رفته و نازک بودن نسبت به فرش های 500 شانه و 700 شانه قیمت بالاتری دارند .
فرش 1200 شانه مناسب برای افراد خوش سلیقه و کسانی است که به زیبایی منزل خود اهمیت بالایی می دهند مناسب است و انتخابی مناسب برای این افراد است فرش های 1200 شانه بسیار ظریف ، نازک و زیبایی نقوش و طراحی خاصی دارند.
فرش 1500 شانه فرش با بافت جدید و به روز بسیار نازک هستند که از زیبایی خاصی بر خوردارهستند که به دلیل الیاف مورد مصرف در بافت قیمت بالاتری نسبت به سایر فرش های ماشینی دارند
از دیگر عوامل موثر در فرش ماشینی می توان به الیاف مصرفی در بافت فرش ها اشاره کرد از بهترین الیاف برای بافت فرش ماشینی نخ های اکرلیک و ترک هستند که از کیفیت بالایی برخوردار هستند .ویژگی های نخ اکرلیک بسیار نرم و لیطیف هستند نسبت به نخ های پلی استر به هیچ عنوان بوی پلاستیک و نفت نمی دهند مقاوم در برابر گرما و نور هستند  و قابلیت شست و شو دارند بدون اینکه رنگ فرش از بین برود .
فرشی که با نخ اکرلیک هیت ست شده بافت شده باشد دارای مقاومت و طول عمر بالایی است و تغیر آن درطول پا خوردن بسیار کم است  .
از عوامل دریگری که روی قیمت فرش تاثیر خواهد گذاشت ابعاد فرش ، رنگبندی به کار رفته شد در زمینه ی فرش و جنس الیاف مصرفی در بافت است . یکی از برترین کارخانه های تولید کننده فرش ماشینی کاشان کارخانه ارغوان فرش است . تمامی فرش های بافت شده در کارخانه فرش ماشینی کاشان از کیفیت بالا قیمت و قیمت مناسب بافت و تولید می شوند.

خرید اینترنتی فرش

مشتریان و خریداران عزیز برای خرید فرش می توانند از دو روش خرید حضوری و خرید اینترنتی آسان و به صرفه فرش مورد نظر خود را تهیه کنند. کارخانه فرش ماشینی ارغوان با دارا بودن نماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن تجارت توانسته اعتماد بسیاری از خریدارارن اینترنتی فرش را به خود جلب کنند .
از ویژگی های خرید از کارخانه چه به صورت حضوری چه خرید اینترنتی ارسال رایگان به فرش به تمامی نقاط ایران ، پرداخت پول هنگام تحویل فرش و ضمانت نامه کتبی ده ساله اشاره کرد.

نـظـرات

*نام و نام خانوادگی :
عنوان مطلب :
*نظر شما :
ادامه

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی و کارخانه : کاشان ، شهرک صنعتی راوند ، خیابان دهم شرقی
تلفن تماس :09137875373-09139228521
دفتر فروش : تهران ، نارمک ، خیابان مدائن
تلفن تماس : 02177738447
مشاوره و سفارش : 09137875373 - 09139228521
پست الکترونیک : [email protected]

ارتباط با کارشناسان ما